Fikstür

 

 

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ

OKUL SPOR FAALİYETLERİ FİKSTÜRLERİ

 

 

DİKKAT

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ OKUL SPORLARI KAFİLE İŞ VE İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ OLARAK;

                FERDİ VE TAKIM SPORLARINDA VALİLİK / KAYMAKAMLIK OLURLARINA İSMİ YAZILAN ÖĞRENCİ SPORCULARIN, ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULLARDAN ALINACAK OLAN ESAME LİSTELERİNİN İLGİLİ OKUL MÜDÜRÜNCE KAŞELENEREK VE İMZALANARAK VALİLİK/KAYMAKAMLIK OLURUNA EKLENMEK SURETİYLE SAMSUN OKUL SPORLARI BİRİMİNE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

                ESAME LİSTELERİ İLGİLİ OKUL MÜDÜRÜNCE KAŞE VE İMZALANMAMASI DURUMUNDA İŞLEME ALINMAYACAKTIR.

 

 

TAKIM SPORLARI

YARIŞMA PROGRAMLARI

  

FUTBOL

 KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ  (12.02.2024)  

YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ   (02.02.2024)

YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ(31.01.2024)

GENÇ ERKEK B İL BİRİNCİLİĞİ. (31.01.2024)

 

BASKETBOL

  BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ  (31.01.2024)

 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCELLEME 12.02.2024)

 

VOLEYBOL

GENÇ KIZLAR B İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 02.04.2024)

   

FUTSAL 

GENÇ ERKEKLER B İL BİRİNCİLİĞİ    (GÜNCEL 27.03.2024)

GENÇ KIZLAR B İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 27.03.2024)

 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ    (GÜNCEL 05.02.2024)

FUTSAL YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ   GÜNCEL 05.02.2024)

 

 HENTBOL

 

 3X3 BASKETBOL

GENÇ KIZLAR A İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 12.03.2024) 

GENÇ ERKEKLER A İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 08.03.2024)   

3x3 BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 28.02.2024)

3X3 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ

  

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI YÖNERGESİ

GÇOŞ OYUN AÇIKLAMALARI

GÇOŞ EK-1 FORM

GÇOŞ EK-2 FORM

GÇOŞ EK-3 FORM

 

İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİK 

İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİK YÖNERGESİ

İFET OYUN AÇIKLAMALARI

İFET EK-1 FORM

İFET EK-2 FORM

İFET EK-3 FORM

 

BİREYSEL SPORLAR

YARIŞMA PROGRAMLARI

 

 KANO

 GENÇLER - YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 02.04.2024)

YÜZME

(MİNİKLER A-B) İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 02.04.2024)

 

GÜREŞ

KARAKUCAK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 02.04.2024)

ABA GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 02.04.2024) 

  

BİLARDO

YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 01.04.2024)

 

SATRANÇ

MİNİKLER A İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 02.04.2024)

MİNİKLER B İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 02.04.2024) 

 

KARATE

MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ    (GÜNCEL 27.03.2024) 

 

 GELENEKSEL OKÇULUK

 GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU İL BİRİNCİLİĞİ

 

BOKS

YILDIZLAR- GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL18.03.2024)

 

ÖZEL SPORCULAR

 

ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA PROGRAMI.pdf

(MASA TENİSİ-YÜZME-ATLETİZM)

 Özel Sporcular Atletizm Genç Erkekler Ferdi Kayıt Formu.xls

Özel Sporcular Atletizm Genç Kızlar Ferdi Kayıt Formu.xls

Özel Sporcular Atletizm Yıldız Kızlar Ferdi Kayıt Formu.xls

Özel Sporcular Atletizm Yıldız Erkekler Ferdi Kayıt Formu.xls

 

OKÇULUK 

 OKCULUK İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 12.03.2024)

 

MODERN PENTATLON

 MODERN PENTATLON İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 12.03.2024)

 

BİSİKLET

MİNİK - KÜÇÜK - YILDIZ - GENÇ İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 08.03.2024)       

 

 WUSHU 

 WUSHU SANDA KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

 

SPOR TIRMANIŞ

 SPOR TIRMANIŞI İL BİRİNCİLİĞİ.pdf

 

ATICILIK

ATICILIK İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 28.02.2024)

 

  BADMİNTON

KÜÇÜKLER - MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 27.02.2024)

 

MUAYTHAİ

MUAY THAİ İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 26.02.2024)

GÜREŞ

 GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ küçükler  (GÜNCEL 21.02.2024)

BUZ PATENİ

BUZ PATENİ İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 15.02.2024)

 

BOCCE

BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 15.02.2024)

 

 ORYANTİRİNG

KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A-B) İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 08.02.2024)

1 NOLU VE 2 NOLU HARİTALAR 

 

FLOOR CURLİNG

KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 08.02.2024)

 

ATLETİZM

PUANLI ATLETİZM KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A-B.

 Küçükler Kayıt Formu.xls

 Yıldızlar Kayıt Formu.xls

 Gençler(A) Kayıt Formu.xls

Gençler (B) Ferdi Kayıt Formu.xls

 (08.02.2024)

 

ESKRİM

GENÇLER - YILDIZLAR - KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ    (GÜNCEL 30.01.2024) 

 

TAEKWONDO

YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 30.01.2024)

 

CİMNASTİK

 

ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ

TRAMBOLİN CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 05.03.2024)  

AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 21.02.2024)  

 

 

 

HALK OYUNLARI

 HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ

 HALK OYUNLARI KATILIM FORMU

 

 DART

 DART İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2023)

 

 

TENİS

MİNİKLER - KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 22.02.2024)

 

 

 

KORFBOL

2023-2024 KORFBOL GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 27.12.2023)

 

 

SATRANTÇ

OKULLARARASI MAHALLİ SAMSUN GENÇLER.pdf

OKULLARARASI MAHALLİ SAMSUN KÜÇÜKLER.pdf

OKULLARARASI MAHALLİ SAMSUN YILDIZLAR.pdf

(GÜNCEL 27.12.2023)

 

JUDO

KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ    (GÜNCEL 01.02.2024)

 JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 28.12.2023)

   

MASA TENİSİ

YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 15.12.2023) 

 MASA TENİSİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCLİĞİ.pdf (Güncel 06.02.2024)

 

KICK BOKS

KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 11.12.2023)

 

FLOOR CURLİNG

GENÇLER YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 11.12.2023)

 

CURLİNG

GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 11.12.2023) 

 

TAEKWONDO

GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 11.12.2023) 

 

KARATE

KÜÇÜKLER-YILDIZLAR GENÇLER A-B IL BIRINCILIGI

(GÜNCELLEME 14.12.2023)  

 

HALTER

GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 23.11.2023) 

HALTER YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ.pdf  (GÜNCEL 26.02.2024)

 

YÜZME   

 YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

YÜZME (KÜÇÜKLER) İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 11.01.2024)

 

BİLEK GÜREŞİ

GENÇLER A-B (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 19.10.2023)

 BİLEK GÜREŞİ YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ.pdf

(GÜNCEL 27.12.2023)

 

BADMİNTON

BADMİNTON (GENÇLER) İL BİRİNCİLİĞİ   (Güncel 18.12.2023)

 BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (Güncel 06.02.2024)

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

  

İLÇE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ

 

İLKADIM İLÇESİ

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCELLEME 29.03.2024)   

3X3 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)

3X3 BASKETBOL MİNİK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 08.02.2024)

3X3 BASKETBOL YILDIZ ERKELER İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 08.02.2024)

3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)

3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 19.02.2024)

 

FUTSAL GENÇ ERKEKLER A İLÇE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCELLEME 15.12.2023)

FUTSAL GENÇ KIZLAR A İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCELLEME 15.12.2023)

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCELLEME 15.12.2023)

FUTSAL YILDIZ KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCELLEME 25.01.2024)

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCELLEME 15.12.2023)

  BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 27.11.2023)

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCELLEME 04.01.2024)

 

 

ATAKUM İLÇESİ

  VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B İLÇE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 26.02.2024)

FUTSAL GENÇ B İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 21.02.2024)

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 21.02.2024)

3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 21.02.2024)

3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B İLÇE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 21.02.2024)

 3x3_basketbol_yıldız_erkek.pdf  (GÜNCEL 15.02.2024)

 

 

 

 

 

MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

 FUTSAL GENÇ ERKEK B MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

FUTSAL GENÇ KIZLAR B MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

(GÜNCELLEME 15.03.2024)

 

 3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEK A İLÇE BİRİNCİLİĞİ

3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEK B İLÇE BİRİNCİLİĞİ

3X3 BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İLÇE BİRİNCİLİĞİ

3X3 BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 14.02.2024)

3X3 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ

3X3 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ

3X3 BASKETBOL MİNİK ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (güncelleme 18.02.2024)

3X3 BASKETBOL MİNİK KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (güncelleme 18.02.2024)

 

TEKKEKÖY İLÇESİ

Tekkeköy Futsal Yıldız Erkek Fikstür.pdf(GÜNCEL 28.12.2023)

 Tekkeköy Futsal Küçük Erkekler.pdf(GÜNCEL 05.02.2024)

 

ÇARŞAMBA İLÇESİ 

VOLEYBOL GENÇ A ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 05.10.2023)

Çarşamba Genç A Erkek Futsal(GÜNCEL 01.11.2023)

Çarşamba Genç A Kız Futsal(GÜNCEL 01.11.2023)

ÇARŞAMBA YILDIZ KIZ VOLEYBOL.pdf

 

 

TERME İLÇESİ

FUTBOL GENÇ ERKEKLER - YILDIZ ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ

 

 

 

19 MAYIS İLÇESİ

 

VOLEYBOL (KÜÇÜKLER-YILDIZLAR

 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER

FUTSAL GENÇ ERKEKLER

 

HAVZA İLÇESİ

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ

FUTSAL YILDIZ KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ


 

 

 

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

 

BÖLGE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ

 

MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ

FUTBOL YILDIZ ERKEK MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 04.01.2024)

FUTBOL YILDIZ KIZ MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ  (GÜNCEL 04.01.2024)

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 04.01.2024)

FUTBOL KÜÇÜK KIZ MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ   (GÜNCEL 04.01.2024)

BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2024)

 

 

 

 

DOĞU BÖLGESİ BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ

VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BÖLGE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ  (GÜNCEL 05.10.2023)

 

DOĞU BÖLGE YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL.pdf

Doğu Bölge Yıldız Kızlar Basketbol.pdf

DOĞU BÖLGE KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL.pdf

 

  

GÜNEY BÖLGESİ BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ

 

GÜNEY BÖLGESİ YILDIZ ERKEK FUTSAL.pdf

güney bölgesi genç kızlar b voleybol.pdf

güney bölgesi yıldız kızlar voleybol.pdf