İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu' nda gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda ilk dörde giren takımlar madalya ve kupa  almaya hak kazandılar.

Takım halinde, kızlarda birinciliği Rıdvan Çelikel Anadolu Lisesi, ikinciliği İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üçüncülüğü Samsun Anadolu Lisesi, dördüncülüğü Bafra Fen Lisesi elde ederken, yine takım halinde erkeklerde birinciliği Tülay Başaran Anadolu Lisesi, ikinciliği Atatürk Anadolu Lisesi, üçüncülüğü İMKB Anadolu Lisesi, dördüncülüğü ise Bafra Fen Lisesi elde etti.

Ferdi olarak kızlarda birinciliği Belemir Uzun, ikinciliği Ayça Saraç, üçüncülüğü, Zeliha Sancar, dördüncülüğü Sare Yılmaz alırken, erkeklerde birinciliği Ozan Özçelik, ikinciliği Canberk İnan, üçüncülüğü Muhammet Taşçı, dördüncülüğü Kaan Muhammet İren elde etti.

Dereceye giren takımlara ve sporculara madalya ve kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okulsporları Şube Müdürü Ebru Coşkun Bayraktar, Satranç İl Temsilcisi Serkan Koç, Satranç Canik İlçe Temsilcisi Alper Muhcu, İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu Tesis Amiri Ahmet Çakmak, İl Tertip Kurulu Üyesi Olcay Oruç verdiler.