Okul Sporları Taekwondo Gençler Kız-Erkek Grup Müsabakaları Samsun devam ediyor.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Dairesi Başkanlığı’nın 2023-2024 eğitim öğretim yılı faaliyet takviminde yer alan Taekwondo Gençler Kız-Erkek Grup Müsabakalarının açılış seremonisi 4 Nisan 2024 tarihinde Canik İlçesi Atatürk Spor Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  Havza’da kurumlar arası Bocce turunvası sona erdi

  Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlar arası Bocce turnuvası sona erdi. Dereceye giren takımlar arasında Havza Kaymakamlığı birinci, Havza Huzur Evi ikinci, Havza Yerel Eylem Grubu üçüncü ve Havza Sosyal Yardımlaşma Vakfı dördüncü oldu.

  Haberi Oku

  Geleneksel Türk Okçuluğu il birinciliği tamamlandı

  Okul Sporları Geleneksel Türk Okçuluğu Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler İl Birinciliği sona erdi. Dereceye giren sporculara düzenlenen törenle madalyaları takdim edildi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BİSİKLET İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

  Okul Sporları Bisiklet Gençler, Yıldızlar ve Küçükler (kız ve erkek) İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, başarılı sporcuları tebrik etti.

  İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, başarılı sporcuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  Samsun’da ‘Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme’ programı devam ediyor.

  Samsun’da ‘Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme’ programı devam ediyor. Atakum Sporcu Fabrikası’nda yapılan tarama programına Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Ağar katıldı.

  Haberi Oku

  Badmintonda aileler yarıştı

  Samsun Aileler arası Badminton Şampiyonası yoğun bir katılımla gerçekleşti. Anne Çocuk, Baba Çocuk ve Karı Koca kategorilerinde yapılan şampiyonada dereceye girenler düzenlenen törenle ödüllerini aldılar.

  Haberi Oku

  Samsunlu Bilek Güreşi sporcularından büyük başarı

  Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler A kategorisi Türkiye Şampiyonasını Samsunlu sporcularımız 7 madalya ile tamamlayarak büyük bir başarı elde ettiler.

  Haberi Oku

  Samsun Curling Kupası 3. Etap müsabakaları sona erdi

  Samsun Curling Kupası 3. Etap müsabakaları düzenlendi. Müsabakalar sonunda dereceye giren takım ve sporculara ödülleri Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci takdim etti.

  Haberi Oku

  Karate aday hakem kursu düzenlendi

  Avrupa ve dünya hakemi İsmail Günay'ın eğitmen olarak katıldığı karate aday hakem kursu, 24 kursiyerin katılımıyla Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşti. Başarılı geçen kurs sonunda katılımcılar sertifika aldı.

  Haberi Oku

  18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi Satranç Turnuvası düzenlendi

  Kavak’ta düzenlenen 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi Satranç Turnuvası sona erdi. Dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  Kıbrıs gazisinin evinde iftar

  Samimi iftar programında Vezirköprü Yurt Müdürlüğü öğrencileri, Kıbrıs Gazisi Mehmet Zengin'in evinde temizlik yaparak iftarı hazırladı. İl Müdürümüz Feyzullah Dereci'nin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, paylaşım ve dayanışmanın önemini vurguladı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Atıcılık İl Birinciliği sona erdi

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Atıcılık İl Birinciliği'nde dereceye giren sporcular düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Başarılı olan sporcular, Mersin'de yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecekler.

  Haberi Oku

  Samsun Tıp Bayramı Satranç Turnuvası düzenlendi

  Samsun Tıp Bayramı Satranç Turnuvası düzenlendi. Turnuva sonunda dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

  Haberi Oku

  Samsun’da GENÇLİG sona erdi

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın düzenlediği 2024 Gençlik Merkezleri Arası Spor Ligi, 81 ilde gençlerin heyecan dolu mücadelesine sahne oldu. Samsun’da Futbol, masa tenisi, okçuluk ve 3x3 basketbol branşlarında gerçekleşen ligde şampiyonluk için kıyasıya rekabet yaşandı

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER