Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, 8-13 Ağustos 2024 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Boccia Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan Atakum Belediyespor boccia takımı ziyaret etti.
Samsun'da Yaz Spor Okulları, 17 ilçede 45 branşta 114 antrenörle gençlerin yaz tatillerini daha aktif geçirmelerini sağlıyor. Program, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sunarak spora olan ilgilerini artırmayı hedefliyor.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Açık Hava Okçuluk Yarışması, 15 Temmuz 2024 tarihinde İlkadım Okçuluk Tesislerinde düzenlendi. Dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.
15 Temmuz Şehitlerini Anma Geleneksel Türk Okçuluk İl Birinciliği Yarışması 15 Temmuz 2024 Pazartesi günü Samsun Okçuluk Tesislerinde gerçekleştirildi. T
8-28 Temmuz 2024 tarihleri arasında İlkadım Buz Sporları Salonunda devam eden kampta; Türkiye, Almanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Filipinler ve Hollanda ülkelerinden gelen sporcu ve antrenörler yer alıyor.
U18 Yaz Şenliği Çarşamba Ragbi Kupası Çarşamba Yeni Şehir Stadyumunda oynanan müsabakaların ardından yapılan ödül töreni ile sona erdi.
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen 3 Bant Grand Prix Turnuvası sona erdi. Dereceye giren sporculara, düzenlenen törenle madalyaları takdim edildi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında ilçemiz Çarşamba Spor Salonunda 72 Sporcunun iki gün mücadele ettiği turnuva 4 farklı kategoride yapılan ödül töreni ile sona erdi.
Dünya Badminton Federasyonu’nun 90 yaşına girmesi 05 Temmuz 2024 Cuma günü özel bir turnuvayla kutlandı.
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Taekwondo il temsilciliği, 2024 yılı faaliyet programında yer alan Minikler İl Seçmesi müsabakalarını sona erdi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde 2024 yılı GSB Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları'nın açılışı, Canik Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. 17 ilçeden 45 spor branşındaki sporcuların açılış seremonisine katıldığı törende, sporcular kendi branşlarından küçük kesitler sundu.
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, masa tenisi faaliyet programında yer alan Ulusal Veteran Masa Tenisi Turnuvası, İlkadım Okçuluk Salonu’nda sona erdi.
Samsun'da düzenlenen Okul Sporları Futsal Yıldızlar Kız-Erkek Türkiye Birinciliği müsabakaları sona erdi.
İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, başarılı sporcuları makamında kabul ederek, tebrik etti.
Uşak ilinde yapılan Spor Toto Minikler Türkiye Judo Şampiyonasında Samsunspor Judo Takımı 8 sporcu ile katıldığı Şampiyonada 3 altın madalya kazandı.
Okul Sporları Daire Başkanlığının 2024 eğitim öğretim yılı faaliyet takviminde yer alan 'Futsal Yıldızlar Kız-Erkek Türkiye Birinciliği' müsabakaları 06.06.2024 tarihinde Samsun Canik Atatürk Spor Salonunda düzenlenen seremoni ile başladı.
T.C. Gençlik ve Spor Bakanı