Yönetim

Samsun Valisi Sn. Dr. Zülkif DAĞLI      

1966 yılında Antalya'da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamlamasının ardından, 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 1989 yılında  Uşak İli Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Ardından, 1993-1995 yılları arası Isparta Yenişarbademli Kaymakamı, 1995-1997 yılları arası Siirt Baykan Kaymakamı, 1997-1998 yılları arasında Çorum Bayat Kaymakamı, 1999-2002 yılları arasında Ardahan Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2002-2006 yılları arasında Kastamonu Vali Yardımcısı görevindeyken, geçici görevli olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Danışmanlığı ile D.P.T. Bölgesel Gelişme ve Yapısal Uyum Genel Müdürlüğünde Avrupa Birliği Mali Yardımları alanında çalıştı. 2006-2007 yıllarında Antalya İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevi ve ardından 2008 yılında Isparta Vali Yardımcılığı görevini yürüttü. 2009-2016 yılları arasında İzmir Vali Yardımcısı iken Adnan Menderes Havalimanı Mülki İdare Amirliği ile  Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı görevlerini ifa etmiş olan Dr. Zülkif DAĞLI, 2016 ile 2020 tarihleri arasında Düzce Valiliği görevini yürütmüştür.

Kaymakamlık tezi olarak, İngiltere'de Yerel Yönetimlerin Yapısı ve İşleyişi konusunu ele aldı. 1997 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde 'Türkiye'de Merkezi Yönetimin Yerel Yönetimler Üzerindeki Denetimi' konusunda yüksek lisans, 2003 yılında T.O.D.A.İ.E. Kamu Yönetimi Uzmanlık Programında 'Türkiye'de Yerel Yönetim Birlikleri'nin Yapısı Fonksiyonları ve Çalışmaları' konusunda yüksek lisans yaptı. 2004 yılında ATAUM Avrupa Birliği Uzmanlığını bitirdi.  Ankara Üniversitesinde Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanında "6360 Sayılı Yasanın Getirdiği Genişletilmiş Büyükşehir Modeli İle Yerel Kamusal Hizmetlerin İl Sınırlarına Kadar Genişlemesinin Etkileri: Kocaeli ve Sakarya Örneği" konusu ile doktora tezini tamamlamıştır.

20.11.1998 - 15.08.1999 askerlik görevini tamamladı. 09.11.1990 - 08.11.1991 tarihleri arasında İngiltere'de bulundu. Havacılık güvenliği ve yerel yönetimler konularında ulusal ve uluslararası proje ve çalışmalarda yer aldı.

09.06.2020 tarih ve 2020/274 sayılı Resmi gazetede yayımlanan atama kararıyla Samsun Valisi görevine atanmış olan Dr. Zülkif DAĞLI,  evli ve üç çocuk babası olup İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü - İsmail Hakkı KASAPOĞLU

 

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, 1971 yılında Terme'de doğdu. İlköğretim ve Ortaöğretim hayatını 1981 yılında Terme Fatih İlkokulunda tamamladı.1989 yılında Terme İmam hatip Lisesini bitirdi. Üniversite öğrenim hayatını 1992-96 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Yüksek Lisansı tez aşamasında devam etmektedir.

1998-2004 yılları arasında Bafra Evren Uşağı İlköğretim Okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yaptı. 2010 yılından itibaren YüksekÖğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda sırası ile 1 yıl Bölge Müdür Yardımcılığı, 2 yıl Bölge Müdürü olarak görev yaptı. 2019 yılına kadar Kredi ve Yurtlar Kurumunda il müdürü olarak görev yaptı. 03 Ocak 2019 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne il müdürü olarak atandı.

23 rd Summer Deaflympics (23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarında) Director (Yönetici) olarak görev yaptı. Sivil Toplum Kuruluşlarında, vakıf ve derneklerde aktif olarak görev almaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

                                                   ŞUBE MÜDÜRLERİ                                                                               
Murat ALTUN              
SPOR FAALİYETLERİ/SPORTİF DEĞERLENDİRME VE TAKİP BİRİMİ
Erkan ÖZCAN  SİCİL LİSANS VE SPOR KULÜPLERİ BİRİMİ 
İbrahim IRMAK  OKUL SPORLARI VE ÖZEL SPOR SALONLARI BİRİMİ
Naim DURSUN PERSONEL VE TAHAKKUK BİRİMİ
Mustafa TURGUT  MALİ İŞLER BİRİMİ
Sait SAYAR  GENÇLİK HİZMETLERİ BİRİMİ
Nurettin MADEN YURT İDARE BİRİMİ
Turgay EKŞİ EĞİTİM, SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLER BİRİMİ
Burhan BÜLBÜL YATIRIM VE İNŞAAT BİRİMİ
Ebru Coşkun BAYRAKTAR              İŞLETMELER BİRİMİ
Fatih ZOZİK DESTEK HİZMETLERİ BİRİMİ

                                 GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRLERİ                                                                     
Sait SAYAR                      GENÇLİK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ   
Zeynep ELBİR     FAZIL KADI GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
İbrahim ERDİN  İLKADIM GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
Nevzat AKMAN ATAKUM GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
Mücahit UÇAR CANİK GENÇLİK MERKEZİ
Fatih HATİPOĞLU BAFRA GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Ramazan KATOĞLU  ÇARŞAMBA GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
Serap AYDIN  TEKKEKÖY GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
Nazım ARSLAN  VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Selahattin İMAMOĞLU 19 MAYIS GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
Gürkan ÖZSOY ASARCIK GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Hüseyin UYSAL TERME GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Cansu Keskin KARAASLAN ALAÇAM GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Mecit KESKİN HAVZA GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Mesut ALTUNGÖZ KAVAK GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Ahmet ERSOY  LADİK GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ