GENEL MDR. YRD. TUNCAY ULUSAN GENÇLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcımız Tuncay Ulusan Samsun’a gelerek, gençlik liderleri ve gençlik merkezi üyeleri ile bir araya geldi.

21 HAZİRAN 2018 / Çağrı GAYRETLİ
Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcımız Tuncay Ulusan Samsuna gelerek,  gençlik liderleri ve gençlik merkezi üyeleri ile bir araya geldi.

Genel Müdür Yardımcımız Tuncay Ulusan 21 Haziran 2018 bugün sabah TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi)’nde gençlik liderleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltının ardından toplantı salonunda, ilimizde bulunan gençlik merkezleri, kurslar ve üye sayıları hakkında liderler ile bilgi alışverişinde bulundu. 

TOHM toplantı salonunda düzenlenen toplantıya ayrıca, il müdürümüz Ahmet Güral Karayılmaz ve Gençlik merkezleri koordinatörü Sait Sayar da katıldı. 

Toplantının ardından Canik İzci evi bahçesinde piknik etkinliği düzenlendi.  Etkinlikte Gençlik merkezi üyeleri bir araya gelerek çeşitli branşlarda oyunlar oynandı.  

Genel Müdür Yardımcımız Tuncay Ulusan, il müdürümüz Ahmet Güral Karayılmaz ve Gençlik merkezleri Şube müdürlerinin de katıldığı etkinlikte; Ulusan gençlerle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çekindiler.