'SPOR ŞENLİĞİ' FUTBOL BRANŞINDA İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU'NUN BAŞLAMA VURUŞU İLE START ALDI

  19 Mayıs 1919 günü Kurtuluş Meşalesinin yakıldığı ve Milli Mücadele’ye başlangıcının ilk adımının atıldığı yer olan Samsunumuzda 100. Yıl kutlama etkinlikleri kapsamında yer alan 'Spor Şenliği' başladı.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULAR BİRLEŞTİRİLMİŞ 2. BÖLGE FUTBOL ŞAMPİYONASI SAMSUN'DA BAŞLADI

  Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan, Birleştirilmiş 2. Bölge Futbol Şampiyonası'nın açılış seremonisi 81 il genelinden 14 spor kulübünün katılımı ile gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON TAKIM, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL HAKKI KASAPOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

  Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından, Samsun ili 19 Mayıs ilçesinde düzenlenen, Türkiye Özel Sporcular Takım Sporları Şampiyonasında, Kurumumuz Çarşamba İlkumut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine bağlı, İlkumut Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Kadınlar Voleybol takımımız Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  “2019-2020 Sezonunun Sonunda Samsun’da 129 Bin Kişi Yüzme Öğrenmiş Olacak”

  Samsun Valiliği tarafından başlatılan, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde, İl Sağlık Müdürlüğü, Samsun Büyükşehir Belediyesi ortaklığıyla sürdürülen 'Geleceğe Kulaç Atıyoruz' projesinin 2019-2020 protokolünün imza töreni gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  14-20 EKİM 2019 HAFTALIK SPOR FAALİYETLERİ PROGRAMI

  14-20 EKİM 2019 HAFTALIK SPOR FAALİYETLERİ PROGRAMI

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI ÖNEMLİ DUYURU

  2019 – 2020 Eğitim Öğretim Dönemi Okul spor faaliyetlerinin yürütülmesi için bu yıl E-Devlet üzerinden uygulamaya konulacak olan " Spor Bilgi Sistemi Okul Sporları Modülü" nün tanıtımı ve şifre çalışmalarının yapılması için ekteki program doğrultusunda eğitim seminerleri yapılacaktır.

  Haberi Oku

  BRANŞ İL TEMSİLCİLERİ DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu, Samsun'da faaliyette olan spor branşlarının il temsilcileriyle bir araya gelerek tanışma ve durum değerlendirmesi yaptı.

  Haberi Oku

  TVF'NİN SAMSUN'DA AÇTIĞI ADAY HAKEMLİK KURSU BAŞLADI

  Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Samsun da açtığı Voleybol Aday Hakemlik Kursu başladı.

  Haberi Oku

  ŞUBE MÜDÜRLERİ, İLÇE MÜDÜRLERİ, GENÇLİK MERKEZLERİ MÜDÜRLERİ VE YURT MÜDÜRLERİ PLANLAMA VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce her ay düzenli olarak gerçekleştirilen planlama ve değerlendirme toplantısı İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu başkanlığında Atakum Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ 7'DEN 70'E HALKIMIZIN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca başlatılan ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında yürüyüş gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULAR KADINLAR VOLEYBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONU, SAMSUN İLK UMUT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ..!

  Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Kadınlar Voleybol Türkiye Şampiyonası bugün oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DEDELER TORUNLAR İLE SPOR YAPTI

  Havza'da düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri içinde yer alan "Dedeler Torunları ile Eğleniyor" Projesi kapsamında Havza Huzurevi Sakinleri ile Yeşilırmak Çocuk Evleri Sitesi sakini çocuklar bir araya geldi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONALARINDA BAŞARILI OLAN ANTRENÖRLERİMİZİ ÖDÜLLENDİRDİ

  2019 yılı içerisinde uluslararası Şampiyonlarda sporcularımıza üstün başarı kazandıran Antrenörlerimizi, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, MUAYTHAI DÜNYA ŞAMPİYONLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI

  27- Eylül - 5 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Minikler Muaythai Dünya Şampiyonasından Dünya Şampiyonlukları ile dönen minik sporcularımızı ve Antrenörlerini, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  07-13 EKİM 2019 HAFTALIK SPOR FAALİYETLERİ PROGRAMI

  07-13 EKİM 2019 HAFTALIK SPOR FAALİYETLERİ PROGRAMI

  Haberi Oku

  DÜNYA ŞAMPİYONU ZEYNEP'TEN İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU'NA ZİYARET

  Antalya'da gerçekleştirilen Muay Thai Gençler Dünya Şampiyonası'nda 54 kiloda Zeynep Sena Comart ve 30 kiloda Zeynep Çam Dünya Şampiyonu olarak bizleri gururlandırdı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER