OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A KİCK BOKS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler A Kick Boks İl Birinciliği Müsabakaları oynanan final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

  Haberi Oku

  100. YILI ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA SAMSUNLU SPORCUMUZ AHMET ÇAĞDAŞ DEMİRCİ 19 ZİRVE TIRMANIŞI GERÇEKLEŞTİRDİ

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Samsun Dağcılık Kulübü sporcusu Ahmet Çağdaş Demirci 2019 yılında 19 zirve faaliyeti gerçekleştirmiştir. Kulüp ve sporcumuzu bu anlamlı tırmanışlarından ötürü tebrik ederiz.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI YILDIZLAR VE GENÇLER A-B HALTER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Okul Sporları Şube Müdürlüğü'nün 2019-2020 faaliyet takviminde yer alan Gençler A-B ve Yıldızlar Halter İl Birinciliği müsabakaları 17 Aralık 2019 tarihinde oynanan final müsabakalarının ardından, düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

  Haberi Oku

  KÜÇÜKLER 9 YAŞ SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Küçükler 9 Yaş (2011 doğumlu) Satranç İl Birinciliği müsabakaları, 15 Aralık 2019 tarihinde oynanan final karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  SAMSUN KYK FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Kyk Futbol Turnuvası başladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, AVRUPA ŞAMPİYONU SPORCUMUZ ESMA ALPER'İ HAVALİMANINDA ÇİÇEKLER İLE KARŞILADI

  İsrail'in Eilat şehrinde düzenlenen Yıldızlar ve U15 Avrupa Halter Şampiyonasında Avrupa şampiyonu olan İlkadım Belediyesporlu Milli Sporcu Esma Alper'i iİl Müdürümüz İsmail Kasapoğlu Havalimanında çiçekler ile karşıladı.

  Haberi Oku

  İLİMİZ EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN 'SALON OKÇULUK TÜRKİYE KUPASI' SONA ERDİ

  İlimiz ev sahipliğinde 11-15 Aralık 2019 tarihleri arasında İlkadım Okçuluk Tesislerinde düzenlenen 'Salon Okçuluk Türkiye Kupası' müsabakaları oynanan final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, OKULLAR ARASI GENÇLER A GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA DERECEYE GİREN SPORCULARA MADALYALARINI TAKDİM ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen, Okullar arası Gençler A Güreş İl Birinciliği Müsabakaları Serbest Stil ve Grekoromen kategorilerinde oynanan final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  İSRAİL'DE DÜZENLENEN KIZLAR 15 YAŞ ALTI AVRUPA HALTER ŞAMPİYONASINDA SAMSUNLU SPORCUMUZ ESMA ALPER 81 KG'DA AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU

  İsrail'in Eilat şehrinin ev sahipliği yaptığı Yıldızlar ve 15 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nda Samsunlu sporcumuz Esma Alper, Avrupa Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI YILDIZLAR KIZ-ERKEK, GENÇLER A,B KIZ-ERKEK KROS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edinilen Yıldızlar Kız-Erkek, Gençler A-B Kız, Erkek Kros İl Birinciliği Müsabakaları 10 Aralık 2019 tarihinde oynanan final yarışmalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER JUDO KIZ-ERKEK İL BİRİCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençler Judo Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları bugün oynanan final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE’DE İLK KEZ DÜZENLENEN ÖZEL SALON ŞAMPİYONASI ‘SAMSUN SALON OKÇULUK TÜRKİYE KUPASI’ İLİMİZ EV SAHİPLİĞİNDE İLKADIM OKÇULUK SALONUNDA BAŞLADI

  Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan, İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Samsun Kuzey Okçuluk Kulübü ortaklaşa düzenlediği ‘Samsun Salon Okçuluk Türkiye Kupası’ ilimiz ev sahipliğinde 11 Aralık 2019 (bugün) saat 16.00 da düzenlenen açılış seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER A,B BOKS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Okullar arası Gençler A,B Boks İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Satranç Samsun İl Temsilciliği 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan Küçükler 10 yaş (2010 doğumlu) il birinciliği satranç turnuvası 8 Aralık 2019 tarihinde yapılan ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GENÇ MİLLİ JUDOCULARLA BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya ve Avrupa Ümitler Şampiyonaları ile Avrupa Gençlik Olimpik Festivali'nde (EYOF) madalya kazanan milli judocuları kabul etti.

  Haberi Oku

  SAMSUN'DA DÜZENLENEN 1. KADEME RAGBİ ANTRENÖRLÜK KURSU SONA ERDİ

  25 Kasım -06 Aralık 2019 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde düzenlenen 1. Kademe Ragbi Antrenörlük kursu 30 kursiyerin katılımıyla başarıyla tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER