HABERARŞİVİ
 • 22

  EYLÜL

  DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  5 yıldır Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde İl Müdürü olarak görev yapmakta olan Sayın Güven ÖZYURT, yerine atanan Zonguldak il müdürü Sayın Ahmet Güral KARAYILMAZ ile makamında devir teslim töreni yaparak personel ile vedalaştı.

 • 18

  EYLÜL

  SOKAKTA STRANÇ VAR ETKİNKLİĞİ DÜZENLENDİ

  Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu' nun orataklaşa olarak her yıl düzenlediği "Sokakta Satranç Var" etkinliği düzenlendi.

 • 18

  EYLÜL

  KADIN DOSTU KENT SAMSUN

  "Kadın Dostu Kentler Birleşmiş Milletler Ortak Programı”, yerel yönetimlerin planlama ve programlama süreçlerine toplumsal cinsiyet eşitliği prensibini yerleştirme ve bu sürece paralel olarak yerel yönetimler ile kadın örgütlerinin güçlendirilmesi ve aralarındaki işbirliği fırsatlarının arttırılması amacıyla 2006 yılında başlatılmıştır. 2010 yılında tamamlanan 1. aşamanın ardından, 2011 yılı Nisan ayında Kadın Dostu Kentler Birleşmiş Milletler Ortak Programının 2. aşaması başlatılmıştır.

 • 14

  EYLÜL

  SAMSUN’ UN BOCCE BRANŞINDA İLK MİLLİ SPORCUSU

  Bocce Bowling Dart Federasyonu 2017 Faaliyet Programında Yer alan Balkan Petank Şampiyonası' na 09-10 Eylül 2017 tarihlerinde Ankara Kahramankazan’ da yapıldı.

 • 14

  EYLÜL

  HEDEFİ DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

  İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kickboks ve Muhai Thai başarılı genç sporcusu Tolga BURA, Azerbeycan’ da düzenlenen Uluslar arası (K1) Şampiyonası' nda, 71 kg.’ da 3.' ncü oldu.

 • 12

  EYLÜL

  SATRANÇ 1.KADEME ANTRENÖR KURSU

  Türkiye Satranç Federasyonu' nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve Samsun Gençlik Himetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Satranç 1.Kademe Antrenör Kursu başladı.

 • 9

  EYLÜL

  GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI AÇILIŞ SEREMONİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençler Taekwondo Türkiye Şampiyonası'nın açılış seremonisi Tekkeköy Yaşar Doğa Spor Salonunda gerçekleştirildi.

 • 24

  AĞUSTOS

  GENÇLER SOKAK BASKETBOLUNDA BULUŞTU

  Atakum Belediyesi ile Atakum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Hakimiyet Milletindir 3x3 Sokak Basketbolu” turnuvası düzenlendi

 • 17

  AĞUSTOS

  TAEKWONDO'DA TÜRKİYE İKİNCİSİ

  Taekwondo Türkiye Şampiyonası'nda mücadele eden Oktay ATALAY K-44 63 kg'da Türkiye ikincisi oldu.

 • 4

  AĞUSTOS

  KİCK BOKS MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ BAŞLADI

  Kick Boks Federasyonu 2017 yılı Faaliyet Programında yer alan Milli Takım Seçmeleri Canik Atatürk Spor Salonu' nda başladı.

 • 30

  TEMMUZ

  2017 İŞİTME ENGELLİLER OLİMPİYATLARI SONA ERDİ

  Samsun'un ev sahipliği yaptığı 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları, kapanış töreniyle sona erdi.

 • 27

  TEMMUZ

  GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ SAMSUN VALİSİNİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

  23.Deaflympics İşitme Engelliler Yaz Olimpiyat Oyunları müsabakaları için Samsun' a gelen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın BAK Samsun Valisi Osman KAYMAK' ı makamında ziyaret etti.

 • 20

  TEMMUZ

  23.DEAFLYMPICS 2017 YAZ İŞİTME ENGELLİLER OLİMPİYAT OYUNLARI BAŞLADI

  Türk spor tarihinin ve Deaflympics tarihinin en yüksek katılımlı organizasyonu 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları, yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumu’ndaki görkemli açılış seremonisiyle resmen start aldı.

 • 12

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ HAFTASI ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Türk Milletinin demokrasiyle yaşama özgürlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti' nin içte ve dışta bağımsızlığına, ülkemizin huzur ve refahına göz diken hain çetelerin 15 Temmuz gecesinde yapmaya çalıştığı kalkışmayı, sokaklara dökülen genç, yaşlı, kadın, erkek, Türk milletinden milyonların bastırdığı o günün anısına anma programı gerçekleştirildi.

 • 8

  TEMMUZ

  OLİMPİYAT MEŞALESİ SAMSUN’ DA YANDI

  3 Temmuz’da Lozan’dan teslim alınan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları meşalesi, Batı Park’ta Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımıyla düzenlenen görkemli törende Samsunlularla buluştu.