KADEMELİ OLARAK NORMALLEŞME SÜRECİNİN BAŞLAMASIYLA, İL MÜDÜRÜMÜZ KASAPOĞLU BÖLGE İLÇE MÜDÜRLERİNİN KATILDIĞI BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTIL

  Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında kademeli olarak normalleşme sürecinin başlamasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu bölge ilçe müdürleri toplantısını Kavak'ta başlattı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yıl dönümü ile Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir programla kutlamaya başladı.

  Haberi Oku

  SAMSUN ONLİNE SATRANÇ TURNUVASINDA KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen 'Samsun Online Satranç Turnuvası' sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI SAMSUN'DA ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları, Muğla’nın Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına resmi çelenk sunum programıyla başladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANISINA TENİS GÖSTERİ MAÇI DÜZENLENDİ

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Tenis Federasyonu tarafından Türkiye Genelinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk anısına 1 dakikalık tenis gösteri maçı düzenlendi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI SAMSUN’DA BAŞLIYOR

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yıl dönümü ile Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir programla kutlamaya hazırlanıyor.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ANNELERİ SATRANÇ TURNUVASINDA BULUŞTURDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından Anneler Günü için organize edilen Online Satranç Turnuvası'nın şampiyonları belli oldu.

  Haberi Oku

  SİPERLİ MASKE ÜRETİMLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

  Vezirköprü Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü'ne ziyarette bulunan Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Kaya, üretimi gerçekleştirilen siperli maske yapımını yerinde incelediler.

  Haberi Oku

  SAMSUN TOHM JUDO TAKIMINDA DURMAK YOK…

  Türkiye’de Korona virüs salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla başlayan “Evde Kal” kampanyasına sporcularımız tam destek vererek, antrenmanlarını evlerinde sürdürüyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINDAN YILDIZLARI BİR ARAYA GETİREN “EVDE KAL, HAREKETSİZ KALMA” FİLMİ

  Türkiye’de Kovid-19 salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla başlayan “Evde Kal” kampanyasına destek devam ediyor.

  Haberi Oku

  TFF TARAFINDAN KORONOVİRÜS SALGINI NEDENİYLE MÜSABAKALARDA ALINAN TEDBİRLER VE SEYİRCİSİZ MÜSABAKA UYGULAMALARI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  TFF tarafından Koronovirüs salgını nedeniyle müsabakalarda alınan tedbirler ve seyircisiz müsabaka uygulamaları detayları şu şekildedir:

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, CORONA VİRÜSÜ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ

  Tüm dünyayı tedirgin eden Corona Virüsü hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu başkanlığında kurum Şube Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri, İlçe Müdürleri ve Yurt Müdürlerinin katılımıyla toplantı düzenlendi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, KORANAVİRÜS ÖNLEMLERİNİ AÇIKLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronovirüos ile ilgili yeni önlemleri kamuoyuyla paylaştı.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI FLOR CURLİNG KARMA TAKIM İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Okullar arası Yıldızlar ve Gençler Karma Takım İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  BAŞARILI SPORCULARIMIZ ŞAMPİYONA ÖNCESİ İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU'NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

  Avrupa Şampiyonası öncesi İzmir'de düzenlenecek olan kontrol yarışmalarına katılacak olan minik cimnastik sporcularımız, İl Müdürümüz İsmail Kasapoğlu'nu ziyaret etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER