İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, OKULLAR ARASI GENÇLER A GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA DERECEYE GİREN SPORCULARA MADALYALARINI TAKDİM ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen, Okullar arası Gençler A Güreş İl Birinciliği Müsabakaları Serbest Stil ve Grekoromen kategorilerinde oynanan final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI YILDIZLAR KIZ-ERKEK, GENÇLER A,B KIZ-ERKEK KROS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edinilen Yıldızlar Kız-Erkek, Gençler A-B Kız, Erkek Kros İl Birinciliği Müsabakaları 10 Aralık 2019 tarihinde oynanan final yarışmalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER JUDO KIZ-ERKEK İL BİRİCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençler Judo Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları bugün oynanan final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE’DE İLK KEZ DÜZENLENEN ÖZEL SALON ŞAMPİYONASI ‘SAMSUN SALON OKÇULUK TÜRKİYE KUPASI’ İLİMİZ EV SAHİPLİĞİNDE İLKADIM OKÇULUK SALONUNDA BAŞLADI

  Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan, İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Samsun Kuzey Okçuluk Kulübü ortaklaşa düzenlediği ‘Samsun Salon Okçuluk Türkiye Kupası’ ilimiz ev sahipliğinde 11 Aralık 2019 (bugün) saat 16.00 da düzenlenen açılış seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER A,B BOKS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Okullar arası Gençler A,B Boks İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Satranç Samsun İl Temsilciliği 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan Küçükler 10 yaş (2010 doğumlu) il birinciliği satranç turnuvası 8 Aralık 2019 tarihinde yapılan ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GENÇ MİLLİ JUDOCULARLA BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya ve Avrupa Ümitler Şampiyonaları ile Avrupa Gençlik Olimpik Festivali'nde (EYOF) madalya kazanan milli judocuları kabul etti.

  Haberi Oku

  SAMSUN'DA DÜZENLENEN 1. KADEME RAGBİ ANTRENÖRLÜK KURSU SONA ERDİ

  25 Kasım -06 Aralık 2019 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde düzenlenen 1. Kademe Ragbi Antrenörlük kursu 30 kursiyerin katılımıyla başarıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  2019 YILI KASIM AYI AYIN GENÇLİK MERKEZİ ÇARŞAMBA GENÇLİK MERKEZİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerine bağlı olarak Gençlik Merkezleri açılmıştır. Gençlik Merkezleri 7-29 yaş arası gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler ile gençlerin serbest zamanlarının ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesine fırsat vererek topluma aktif vatandaşlar olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmaları yürüten kurumlardır.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, DÜNYA VE TÜRKİYE ŞAMPİYONU SPORCULARIMIZI ÖDÜLLENDİRDİ

  Ekspres Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Kulüp Başkanı Mustafa Tuncer ile Dünya ve Türkiye Şampiyonu olan sporcular il müdürümüz İsmail Kasapoğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN PROTOKOL ÜYELERİ İLE ENGELLİLER ÇEŞİTLİ BRANŞLARDA TURNUVA YAPTILAR

  '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' etkinlikleri kapsamında toplumsal farkındalık ve hassasiyet oluşturmak amacıyla Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısıyla Mavi Işıklar Engelliler Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezinde etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  3 ARALIK DÜNYA ENGELLILER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KURUMUMUZ TARAFINDAN MAVİ IŞIKLAR ENGELLİLER EĞİTİM DİNLENME VE REHABİLİTASYON MERKEZİNDE ETKİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısıyla Mavi Işıklar Engelliler Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezinde etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇ KIZ-ERKEK MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Spor Genel Müdürlüğü Spor Dairesi Başkanlığının 2019-2020 dönemi faaliyet programında yer alan ve sezonun ilk müsabakası olan ‘Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi İl Birinciliği’ bugün oynanan final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

  Haberi Oku

  02-08 ARALIK 2019 HAFTALIK SPOR FAALİYETLERİ PROGRAMI

  02-08 ARALIK 2019 HAFTALIK SPOR FAALİYETLERİ PROGRAMI

  Haberi Oku

  KÜÇÜKLER (10-12 YAŞ) SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Türkiye Satranç Federasyonu Samsun İl Temsilciliği'nin 2019 yılı faaliyet programında yer alan Küçükler Satranç (10-12 yaş) İl Birinciliği müsabakaları bugün yapılan ödül töreniyle sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER