2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ
OKUL SPOR FAALİYETLERİ FİKSTÜRLERİ
DİKKAT
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ OKUL SPORLARI KAFİLE İŞ VE İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ OLARAK;
FERDİ VE TAKIM SPORLARINDA VALİLİK / KAYMAKAMLIK OLURLARINA İSMİ YAZILAN ÖĞRENCİ SPORCULARIN, ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULLARDAN ALINACAK OLAN ESAME LİSTELERİNİN İLGİLİ OKUL MÜDÜRÜNCE KAŞELENEREK VE İMZALANARAK VALİLİK/KAYMAKAMLIK OLURUNA EKLENMEK SURETİYLE SAMSUN OKUL SPORLARI BİRİMİNE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
ESAME LİSTELERİ İLGİLİ OKUL MÜDÜRÜNCE KAŞE VE İMZALANMAMASI DURUMUNDA İŞLEME ALINMAYACAKTIR.
TAKIM SPORLARI
YARIŞMA PROGRAMLARI
FUTBOL
KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (12.02.2024)
YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (02.02.2024)
YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ(31.01.2024)
GENÇ ERKEK B İL BİRİNCİLİĞİ. (31.01.2024)
BASKETBOL
BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (31.01.2024)
BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 12.02.2024)
VOLEYBOL
FUTSAL
GENÇ ERKEKLER B İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 27.03.2024)
GENÇ KIZLAR B İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 27.03.2024)
FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 05.02.2024)
FUTSAL YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ GÜNCEL 05.02.2024)
HENTBOL
3X3 BASKETBOL
GENÇ KIZLAR A İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 12.03.2024)
GENÇ ERKEKLER A İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.03.2024)
3x3 BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 28.02.2024)
3X3 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ
GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ
GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI YÖNERGESİ
GÇOŞ OYUN AÇIKLAMALARI
GÇOŞ EK-1 FORM
GÇOŞ EK-2 FORM
GÇOŞ EK-3 FORM
İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİK
İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİK YÖNERGESİ
İFET OYUN AÇIKLAMALARI
İFET EK-1 FORM
İFET EK-2 FORM
İFET EK-3 FORM
BİREYSEL SPORLAR
KARATE
MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 27.03.2024)
GELENEKSEL OKÇULUK
GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU İL BİRİNCİLİĞİ
BOKS
YILDIZLAR- GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL18.03.2024)
ÖZEL SPORCULAR
ÖZEL SPORCULAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA PROGRAMI.pdf
(MASA TENİSİ-YÜZME-ATLETİZM)
Özel Sporcular Atletizm Genç Erkekler Ferdi Kayıt Formu.xls
Özel Sporcular Atletizm Genç Kızlar Ferdi Kayıt Formu.xls
Özel Sporcular Atletizm Yıldız Kızlar Ferdi Kayıt Formu.xls
Özel Sporcular Atletizm Yıldız Erkekler Ferdi Kayıt Formu.xls
OKÇULUK
OKCULUK İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 12.03.2024)
MODERN PENTATLON
MODERN PENTATLON İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 12.03.2024)
BİSİKLET
MİNİK - KÜÇÜK - YILDIZ - GENÇ İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.03.2024)
WUSHU
WUSHU SANDA KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
SPOR TIRMANIŞ
SPOR TIRMANIŞI İL BİRİNCİLİĞİ.pdf
ATICILIK
ATICILIK İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 28.02.2024)
BADMİNTON
KÜÇÜKLER - MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 27.02.2024)
MUAYTHAİ
MUAY THAİ İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 26.02.2024)
GÜREŞ
GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ küçükler (GÜNCEL 21.02.2024)
BUZ PATENİ
BUZ PATENİ İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 15.02.2024)
BOCCE
BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 15.02.2024)
ORYANTİRİNG
KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A-B) İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)
1 NOLU VE 2 NOLU HARİTALAR
FLOOR CURLİNG
KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)
ATLETİZM
PUANLI ATLETİZM KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A-B.
Küçükler Kayıt Formu.xls
Yıldızlar Kayıt Formu.xls
Gençler(A) Kayıt Formu.xls
Gençler (B) Ferdi Kayıt Formu.xls
(08.02.2024)
ESKRİM
GENÇLER - YILDIZLAR - KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 30.01.2024)
TAEKWONDO
YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 30.01.2024)
CİMNASTİK
ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ
TRAMBOLİN CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 05.03.2024)
AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 21.02.2024)
HALK OYUNLARI
HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ
HALK OYUNLARI KATILIM FORMU
DART
DART İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2023)
TENİS
MİNİKLER - KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 22.02.2024)
KORFBOL
2023-2024 KORFBOL GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 27.12.2023)
SATRANTÇ
OKULLARARASI MAHALLİ SAMSUN GENÇLER.pdf
OKULLARARASI MAHALLİ SAMSUN KÜÇÜKLER.pdf
OKULLARARASI MAHALLİ SAMSUN YILDIZLAR.pdf
(GÜNCEL 27.12.2023)
JUDO
KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 01.02.2024)
JUDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 28.12.2023)
MASA TENİSİ
YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 15.12.2023)
MASA TENİSİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCLİĞİ.pdf (Güncel 06.02.2024)
KICK BOKS
KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 11.12.2023)
GENÇLER YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 11.12.2023)
CURLİNG
GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 11.12.2023)
KÜÇÜKLER-YILDIZLAR GENÇLER A-B IL BIRINCILIGI
(GÜNCELLEME 14.12.2023)
HALTER
GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 23.11.2023)
HALTER YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 26.02.2024)
YÜZME
YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ
YÜZME (KÜÇÜKLER) İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (GÜNCEL 11.01.2024)
BİLEK GÜREŞİ
GENÇLER A-B (K-E) İL BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 19.10.2023)
BİLEK GÜREŞİ YILDIZLAR-KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ.pdf
BADMİNTON (GENÇLER) İL BİRİNCİLİĞİ (Güncel 18.12.2023)
BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ.pdf (Güncel 06.02.2024)
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
İLÇE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ
İLKADIM İLÇESİ
FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 20.03.2024)
3X3 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)
3X3 BASKETBOL MİNİK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)
3X3 BASKETBOL YILDIZ ERKELER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)
3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)
3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 08.02.2024)
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 19.02.2024)
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 15.12.2023)
FUTSAL GENÇ KIZLAR A İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 15.12.2023)
FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 15.12.2023)
FUTSAL YILDIZ KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 25.01.2024)
FUTBOL YILDIZ ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 15.12.2023)
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 27.11.2023)
BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 04.01.2024)
ATAKUM İLÇESİ
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 26.02.2024)
FUTSAL GENÇ B İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 21.02.2024)
FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 21.02.2024)
3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 21.02.2024)
3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 21.02.2024)
3x3_basketbol_yıldız_erkek.pdf (GÜNCEL 15.02.2024)
MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ
FUTSAL GENÇ ERKEK B MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ
FUTSAL GENÇ KIZLAR B MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ
(GÜNCELLEME 15.03.2024)
3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEK A İLÇE BİRİNCİLİĞİ
3X3 BASKETBOL GENÇ ERKEK B İLÇE BİRİNCİLİĞİ
3X3 BASKETBOL GENÇ KIZLAR A İLÇE BİRİNCİLİĞİ
3X3 BASKETBOL YILDIZ KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCELLEME 14.02.2024)
3X3 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ
3X3 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ
3X3 BASKETBOL MİNİK ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ (güncelleme 18.02.2024)
3X3 BASKETBOL MİNİK KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ (güncelleme 18.02.2024)
TEKKEKÖY İLÇESİ
Tekkeköy Futsal Yıldız Erkek Fikstür.pdf(GÜNCEL 28.12.2023)
Tekkeköy Futsal Küçük Erkekler.pdf(GÜNCEL 05.02.2024)
ÇARŞAMBA İLÇESİ
VOLEYBOL GENÇ A ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 05.10.2023)
Çarşamba Genç A Erkek Futsal(GÜNCEL 01.11.2023)
Çarşamba Genç A Kız Futsal(GÜNCEL 01.11.2023)
ÇARŞAMBA YILDIZ KIZ VOLEYBOL.pdf
TERME İLÇESİ
FUTBOL GENÇ ERKEKLER - YILDIZ ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ
19 MAYIS İLÇESİ
VOLEYBOL (KÜÇÜKLER-YILDIZLAR
FUTSAL YILDIZ ERKEKLER
FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER
FUTSAL GENÇ ERKEKLER
HAVZA İLÇESİ
FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE BİRİNCİLİĞİ
FUTSAL YILDIZ KIZLAR İLÇE BİRİNCİLİĞİ
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
BÖLGE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ
MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ
FUTBOL YILDIZ ERKEK MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2024)
FUTBOL YILDIZ KIZ MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2024)
FUTBOL KÜÇÜK ERKEK MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2024)
FUTBOL KÜÇÜK KIZ MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2024)
BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR MERKEZ BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (GÜNCEL 04.01.2024)
DOĞU BÖLGESİ BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BÖLGE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ (GÜNCEL 05.10.2023)
DOĞU BÖLGE YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL.pdf
Doğu Bölge Yıldız Kızlar Basketbol.pdf
DOĞU BÖLGE KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL.pdf
GÜNEY BÖLGESİ BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ
GÜNEY BÖLGESİ YILDIZ ERKEK FUTSAL.pdf
güney bölgesi genç kızlar b voleybol.pdf
güney bölgesi yıldız kızlar voleybol.pdf
T.C. Gençlik ve Spor Bakanı