Yönetim


Samsun Valisi - Osman KAYMAK

Sayın Valimiz Osman KAYMAK, 1965 Bayburt Merkez Sancaktepe köyünde doğdu. Eğitimini Sancaktepe Köyü İlkokulu, Bayburt Ortaokulu, Bakırköy Kocasinan Lisesini 1982 yılında bitirdi. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak kaydını yaptırdı. 1986 yılında bu fakülteden mezun olduktan sonra bir yıl İstanbul Barosuna bağlı olarak İstanbul Adliyesinde avukatlık stajını tamamladı. 1991 yılında Kaymakamlık kursunu başarı ile bitirerek Kütahya İlinde yeni kurulan Pazarlar İlçesine kurucu kaymakam olarak atandı. İki yıl süre ile bu ilçenin kurulması ile ilgili çalışmaları başarı ile tamamladıktan sonra mahrumiyet hizmeti yapmak üzere 1993 yılında Erzurum İli Narman İlçe Kaymakamlığına, bu görevi tamamladıktan sonra da 1995 yılında Malatya İli Battalgazi İlçe Kaymakamlığına atandı.
 
1998 yılında Niğde Vali Yardımcılığına atandı. 2000 yılında İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini Büyükşehir İlçe Yönetim Sorunları, Battalgazi İlçesi Örnek Olayı konulu tez çalışması ile tamamladı. Gölcük depremi sonrası deprem yaralarını sarmak üzere oluşturulan Kocaeli Valiliği Kriz Merkezinde 6 ay süreyle; geçici görevlerde bulundu. İçişleri Bakanlığı, Sivil Savunma Genel Müdürlüğü ve Bayındırlık Bakanlığının açmış olduğu Hizmet içi Eğitim kurslarına katılarak Afet Sonrası Acil Yardım ve Koordinasyon konularında; Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliğinin açmış olduğu Vali Yardımcıları Oryantasyon Seminerlerine katılarak sertifika aldı.
 
Battalgazi Kaymakamlığı görevi sırasında Malatya Valisinden, Kocaeli Deprem Bölgesindeki geçici görevinden dolayı Kocaeli Valisinden; Afyon Deprem Bölgesi geçici görevinden dolayı Afyon Valisinden ve Niğde Vali Yardımcısı olarak da Niğde Valisinden ve Suluova Kaymakamı olarak Amasya Valileri Hüseyin POROY ve Erhan TANJU’dan Takdirname alarak ödüllendirildi. 2003 yılında Suluova İlçe Kaymakamlığına, 2006 yılında Elmadağ Kaymakamlığına, 2008 yılında Eyüp Kaymakamlığına, 2013 yılında İzmit Kaymakamlığına, 2014  yılında Tunceli Valiliğine Vali olarak atandı. 21/06/2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 13/06/2017 tarih ve 2017/10458 sayılı kararname ile Samsun Valiliğine Vali olarak atanan Vali Osman KAYMAK  orta derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 Gençlik ve Spor İl Müdür V. - İsmail Hakkı KASAPOĞLU

 

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, 1971 yılında Terme'de doğdu. İlköğretim ve Ortaöğretim hayatını 1981 yılında Terme Fatih İlkokulunda tamamladı.1989 yılında Terme İmam hatip Lisesini bitirdi. Üniversite öğrenim hayatını 1992-96 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Yüksek Lisansı tez aşamasında devam etmektedir.

1998-2004 yılları arasında Bafra Evren Uşağı İlköğretim Okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yaptı.

2010 yılından itibaren Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda sırası ile 1 yıl Bölge Müdür Yardımcılığı, 2 yıl Bölge Müdürü olarak görev yaptı. 2019 yılına kadar Kredi ve Yurtlar Kurumunda il müdürü olarak görev yaptı. 03 Ocak 2019 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne il müdürü olarak atandı.

23 rd Summer Deaflympics (23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarında) Director (Yönetici) olarak görev yaptı.

Sivil Toplum Kuruluşlarında, vakıf ve derneklerde aktif olarak görev almaktadır.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

                                                   ŞUBE MÜDÜRLERİ                                               
 Adnan ALBAYRAK                          SATIN ALMA VE İHALELER ŞUBE MÜDÜRÜ  
 Celalettin KAPÇAK AR-GE ŞUBE MÜDÜR V. 
 Ebru COŞKUN BAYRAKTAR TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRÜ 
Erkan ÖZCAN  İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRÜ 
İbrahim IRMAK  OKUL SPORLARI ŞUBE MÜDÜRÜ 
İsmail TEKİN  TESİSLER ŞUBE MÜDÜRÜ 
Mustafa TURGUT  MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRÜ 
Sema YILDIRIM  DEPO AYNİYAT ŞUBE MÜDÜRÜ 
Süleyman DEMİRTAŞ  SPOR ŞUBE MÜDÜRÜ 
Süleyman DEMİRCİ  TAHSİSLER, İŞLETMELER, REKLAMLAR VE ARAÇLAR ŞUBE MÜDÜRÜ 
Süleyman AYDOĞAN  ÖZEL SPOR SALONLARI ŞUBE MÜDÜRÜ 

                                 GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRLERİ                                    
SAİT SAYAR                                  FAZIL KADI ŞUBE MÜDÜRÜ                                                            
İbrahim ERDİN  İLKADIM GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
Salih SEVER  ATAKUM GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜR V. 
Fatih HATİPOĞLU  BAFRA GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜR V. 
Ramazan KATOĞLU  ÇARŞAMBA GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ 
Serap AYDIN  TEKKEKÖY GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜR V. 
Nazım ARSLAN  VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
Şeyda SAĞLAM  19 MAYIS GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜR V. 
Zeynep AYDIN ELBİR  CANİK GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜR V.
  TERME GENÇLİK MERKEZİ 
  ALAÇAM GENÇLİK MERKEZİ 
  HAVZA GENÇLİK MERKEZİ 
  KAVAK GENÇLİK MERKEZİ
  LADİK GENÇLİK MERKEZİ 

                                                 AYDIN