Yönetim


Samsun Valisi - Osman KAYMAK

Sayın Valimiz Osman KAYMAK, 1965 Bayburt Merkez Sancaktepe köyünde doğdu. Eğitimini Sancaktepe Köyü İlkokulu, Bayburt Ortaokulu, Bakırköy Kocasinan Lisesini 1982 yılında bitirdi. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak kaydını yaptırdı. 1986 yılında bu fakülteden mezun olduktan sonra bir yıl İstanbul Barosuna bağlı olarak İstanbul Adliyesinde avukatlık stajını tamamladı. 1991 yılında Kaymakamlık kursunu başarı ile bitirerek Kütahya İlinde yeni kurulan Pazarlar İlçesine kurucu kaymakam olarak atandı. İki yıl süre ile bu ilçenin kurulması ile ilgili çalışmaları başarı ile tamamladıktan sonra mahrumiyet hizmeti yapmak üzere 1993 yılında Erzurum İli Narman İlçe Kaymakamlığına, bu görevi tamamladıktan sonra da 1995 yılında Malatya İli Battalgazi İlçe Kaymakamlığına atandı.
 
1998 yılında Niğde Vali Yardımcılığına atandı. 2000 yılında İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini Büyükşehir İlçe Yönetim Sorunları, Battalgazi İlçesi Örnek Olayı konulu tez çalışması ile tamamladı. Gölcük depremi sonrası deprem yaralarını sarmak üzere oluşturulan Kocaeli Valiliği Kriz Merkezinde 6 ay süreyle; geçici görevlerde bulundu. İçişleri Bakanlığı, Sivil Savunma Genel Müdürlüğü ve Bayındırlık Bakanlığının açmış olduğu Hizmet içi Eğitim kurslarına katılarak Afet Sonrası Acil Yardım ve Koordinasyon konularında; Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliğinin açmış olduğu Vali Yardımcıları Oryantasyon Seminerlerine katılarak sertifika aldı.
 
Battalgazi Kaymakamlığı görevi sırasında Malatya Valisinden, Kocaeli Deprem Bölgesindeki geçici görevinden dolayı Kocaeli Valisinden; Afyon Deprem Bölgesi geçici görevinden dolayı Afyon Valisinden ve Niğde Vali Yardımcısı olarak da Niğde Valisinden ve Suluova Kaymakamı olarak Amasya Valileri Hüseyin POROY ve Erhan TANJU’dan Takdirname alarak ödüllendirildi. 2003 yılında Suluova İlçe Kaymakamlığına, 2006 yılında Elmadağ Kaymakamlığına, 2008 yılında Eyüp Kaymakamlığına, 2013 yılında İzmit Kaymakamlığına, 2014  yılında Tunceli Valiliğine Vali olarak atandı. 21/06/2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 13/06/2017 tarih ve 2017/10458 sayılı kararname ile Samsun Valiliğine Vali olarak atanan Vali Osman KAYMAK  orta derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü - Ahmet Güral KARAYILMAZ

Devrek'te 20.08 1969 tarihinde doğdu. İlkokula Devrek ilçesinde 1976 yılında başladı. Ortaokul ve liseyi Çaycuma Lisesinde bitirdi. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Maden Meslek Yüksek Okulunu bitirdi. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İş İdaresi bölümünü  okudu. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu kazandı. Bir yıl sonra eşinin öğretmen olarak çalıştığı Tokat ili Gaziosmanpaşa Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna yatay geçiş yaptı. 1998 yılında okulumu birincilik derecesi ile bitirdi. 2004 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisans yapmaya hak kazandı.2005 Mart döneminde ‘’ZONGULDAK İLİNDE FUTBOLCULARI SALDIRGANLIĞA İTEN PSİKO-SOSYAL NEDENLER’’adlı tezi savunarak iyi derece ile mezun oldu. Halen Doktora Çalışmaları devam etmektedir

Futbola 1983 yılında Çaycuma sporda başladı. 1993 yılına kadar birçok ilçemizin de futbol takımlarının formalarını giydi. 1993–94 sezonunda Çaycuma sporu üçüncü lige çıkaran kadronun içinde yer aldı. 1994 yılında Tokat spora transfer oldu. 1998 yılında Çaycuma sporun profesyonel ligden düşmesi ile Çaycumalı gençlerle birlikte hem oyuncu hem antrenör olarak çalışmaya başladı. 2007–2008 sezonunda Çaycuma spor voleybol takımını kurdu. (oyuncu-koç olarak)  Ekip 3. lige çıktı.

UEFA A lisans futbol, okçuluk, tenis ve yüzme antrenör belgelerine sahiptir.

Zonguldak İlindeki İlk okçuluk çalışmalarını başlattı ve 10-11-12 yaş grubu gençleri Türkiye Şampiyonasına hazırladı.

Güney Kore ve İsveç Hükümetleri ile Gençlerin Serbest zamanlarını değerlendirme adı altında çalışmalar ve sunumlar yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine 50 kişilik maddi imkânı kısıtlı gencin kamp yapması amacı ile Genel Müdürlük tarafından görevlendirildi. Ülkemiz içinde gençlik lideri yetiştirme seminerlerinde eğitmen olarak görev yaptı.Maddi imkanı kısıtlı gençlerin ve engelli gençlerin kamplarında  yıllardır program sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Bulgaristan’da ve Ülkemizde Uluslararası Spor Bilimleri Kongresinde makaleleri yayınlandı.

Çaycuma’da yaklaşık 9 yıl Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Ahmet Güral KARAYILMAZ, sonrasında Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini devraldı.
  
21 Eylül 2017 tarihinden itibaren Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Güral KARAYILMAZ, 24 yıllık evlidir ve bir kızı vardır. 

                                                    ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ

 

Süleyman DEMİRCİ
Satınalma ve İhaleler Şube Müdürü
Erkan ÖZCAN İdari İşler Şube Müdürü
Süleyman DEMİRTAŞ Spor Şube Müdürü 
Ebru Coşkun BAYRAKTAR Okul Sporları Şube Müdürü
Celalettin KAPÇAK Arge Şube Müdürü
Mustafa TURGUT  Muhasebe Şube Müdürü 
Sema YILDIRIM Tesisler Şube Müdürü 
İsmail TEKİN  Depo Ayniyat Şube Müdürü 
Süleyman AYDOĞAN Özel Spor Salonları Şube Müdürü 
Adnan ALBAYRAK  Tah.İşlt.Rekl. Ve Araçlar Şube Müdürü 
Sait SAYAR Fazıl Kadı Gençlik Merkezi Müdürü (Koordinatör)
İbrahim ERDİN  İlkadım Gençlik Merkezi Müdürü 
Salih SEVER Atakum Gençlik Merkezi Müdürü
Zeynep Aydın ELBİR 19 Mayıs Gençlik Merkezi Müdürü 
Fatih HATİPOĞLU  Bafra Gençlik Merkezi Müdürü 
Nazım ARSLAN  Vezirköprü Gençlik Merkezi Müdürü 
Ramazan KATOĞLU Çarşamba Gençlik Merkezi Müdürü
Cansu Keskin KARAASLAN Alaçam Gençlik Merkezi Müdürü 
Serap AYDIN
Tekkeköy Gençlik Merkezi Müdürü
Halil SEYREKLİ Terme Gençlik Merkezi
Tunsel ASLANKOÇ  Kavak Gençlik Merkezi
Cafer UZUN  Havza Gençlik Merkezi Müdürü
AYDIN