Analig Osman Bayrakdar Sezonu Ragbi Erkekler Türkiye Birinciliği başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen ‘2023 Yılı Analig Osman Bayrakdar Sezonu Ragbi Erkekler Türkiye Birinciliği’ Çarşamba ilçesinde başladı.

  Haberi Oku

  Masa tenisinde şampiyon İl Milli Eğitim Müdürlüğü

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Kurum ve Kuruluşlar İl Birinciliği oynanan final maçlarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  Şampiyon Samsun’da belli oldu

  İşitme Engelliler Futbol 1. Ligi’nde, Süper Lig’e yükselen takım Samsun’da belli oldu. Sivas Sağırlar Spor Kulübü şampiyonluk kupasını kaldırdı.

  Haberi Oku

  Samsunlu sporcularımız başarıyla döndüler

  Konya'da düzenlenen Bahar Kupası Atlama Şampiyonası katılan Samsunlu sporcularımız geriye başarı ile döndüler.

  Haberi Oku

  U-15 Serbest ve Grekoromen stil Güreş İl Birinciliği düzenlendi

  U-15 Serbest ve Grekoromen stil Güreş İl Birinciliği 30-31 Mayıs tarihleri arasında Canik Yaşar Doğu Güreş Salonunda düzenlendi.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, Milli Sporcularımızla buluştu

  Global Oyunlarına, Türkiye 7 milli takım sporcusu ile katılacak. Para atletizm Türk milli takımı kafilesinin 6 sporcusu Samsunlu milli sporculardan oluşuyor. İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, sporcularımıza başarı diledi.

  Haberi Oku

  Atıcılarımız şampiyonaya hazır

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz, Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’na gençler ve yıldızlar kategorisinde toplam 15 sporcu ile katılacak.

  Haberi Oku

  Küçük Erkekler Bilek Güreşi İl Seçmeleri sona erdi

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce düzenlenen Okul Sporları Küçük Erkekler Bilek Güreşi İl Seçmeleri sona erdi.

  Haberi Oku

  Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Gençlik Kupası düzenlendi

  Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Gençlik Kupası oynanan final maçlarının ardından sona erdi. Erkeklerde 1. olan Maarif Basketbol ile kızlarda şampiyon olan Canik Basketbol ilimizi Bölgesel Finallerde temsil etmeye hak kazandı.

  Haberi Oku

  Bilek Güreşi Küçük Kızlar İl Seçmeleri sona erdi

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce, düzenlenen 2022-2023 Okullar Arası Bilek Güreşi Küçük Kızlar İl Seçmeleri Sağ ve Sol kolda yapılan müsabakaların ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  Sabrettin İnan anısına mücadele ettiler

  19 Mayıs Gençlik Haftası Bilek Güreşi Turnuvası düzenlendi. Geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 19 yaşındaki bilek güreşi sporcusu Sabrettin İnan anısına düzenlenen turnuvaya 55 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE GENÇLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Samsun'da 19-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  Şampiyonluk kupası Denizli Servergazi Borsa İstanbul MTAL’in

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlen Okul Sporları Genç Kızlar Futbol Türkiye şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  Curling 2. Lige Yükselme Müsabakaları sona erdi

  2022-2023 Sezonu Türkiye Curling 2. Lige Yükselme Müsabakaları 20-27 Mayıs 2023 Tarihleri arasında Samsun’da düzenlendi. Dereceye giren takımlara düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

  Haberi Oku

  İstanbul Özel Merter Final Anadolu Lisesi Türkiye şampiyonu

  Uğur Okulları Canik Kampüsü ile İstanbul Özel Merter Final Anadolu Lisesi ile Türkiye şampiyonası finalinde karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 4-1 kazanan İstanbul Özel Merter Final Anadolu Lisesi şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

  Haberi Oku

  Genç Kızlar Futbolda finalistler belli oldu

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün koordinesinde düzenlen Okul Sporları Genç Kızlar Futbol Türkiye yarı final maçları bugün oynandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER