GENÇLER DAHA YEŞİL BİR TÜRKİYE İÇİN FİDAN DİKTİ

  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gelecek nesillere "Daha yeşil bir Türkiye" bırakmak için başlatılan "Geleceğe Nefes” Seferberliğinde Samsun’da el ele, gönül gönüle ağaç dikim töreni gerçekleşti.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA KOŞUSU DÜZENLENDİ

  Cumhuriyet'in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81'inci yıl dönümünü anma etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Türkiye Atletizm Federasyonu Samsun İl Temsilciliği tarafından '10 Kasım Atatürk'ü Anma Koşusu' gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA BİLARDO TURNUVASI SONA ERDİ

  10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81'inci yıl dönümünü anma etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Türkiye Bilardo Federasyonu Samsun İl Temsilciliği tarafından 10 Kasım Atatürk'ü Anma Haftası 3 Bant Bilardo Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  100. YIL ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN SPOR ŞENLİĞİ FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU ÇARŞAMBA EĞİTİM BİRSEN OLDU

  19 Mayıs 1919 günü Kurtuluş Meşalesinin yakıldığı ve Milli Mücadele başlangıcının ilk adımının atıldığı yer olan Samsunumuzda 100. Yıl kutlama etkinlikleri kapsamında yer alan 'Spor Şenliği Futbol Turnuvası '7 Kasım 2019 tarihinde oynanan final karşılaşmasının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU GÜNEY BÖLGESİ İLÇE MÜDÜRLERİ İLE HAVZA'DA TOPLANTI YAPARAK, İLÇEDE BULUNAN TESİSLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, Bölge ilçe müdürleri toplantılarına devam ediyor.

  Haberi Oku

  FLOOR CURLİNG CUMHURİYET KUPASINDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Türkiye Curling Federasyonu Samsun İl Temsilciliği'nin 2019 yılı faaliyet programında yer alan Floor Curling Cumhuriyet Kupası Turnuvası 7 Kasım 2019 tarihinde oynanan final maçlarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  SAMSUN TOHM JUDO SPORCUSU MUHAMMET MUSTAFA KOÇ RUSYA'DAN BRONZ MADALYA İLE DÖNDÜ

  Rusya'nın Izhevsk kentinde düzenlenen 23 Yaş Altı Avrupa Judo Şampiyonası'nda Milli sporcumuz, Muhammet Mustafa Koç bronz madalya kazandı.

  Haberi Oku

  KULÜPLER ARASI MUAYTHAİ DOSTLUK TURNUVASI SONA ERDİ

  Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Türkiye Muay-Thai Federasyonu Samsun İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Kulüpler arası Muay-Thai Dostluk Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Samsun Satranç İl Temsilciği tarafından ortaklaşa düzenlenen Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  İLİMİZ EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN ÖZEL SPORCULAR BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA SAMSUN ZAFER İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  İlimiz ev sahipliğinde 19 Mayıs ilçesinde düzenlenen Özel Sporcular Basketbol Türkiye Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NIN 96. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI KAPSAMINDA CANİK DOĞU PARK'TA CUMHURİYET KOŞUSU DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Türkiye Atletizm Samsun İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa 29 Ekim Cumhuriyet Koşusu gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  'EVİNİN SULTANLARI VOLEYBOL TURNUVASI' İLE 'SOKAKLAR BİZİM 3x3 BASKETBOL TURNUVASI' SAMSUN'DA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen 'Evinin Sultanları' Voleybol Turnuvası ve 'Sokaklar bizim 3x3' Basketbol Turnuvası Samsun'da başladı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONU SAMSUNLU ALTIN KIZLARIMIZ, İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL HAKKI KASAPOĞLU'NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

  Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun 2019 faaliyet takviminde yer alan, AC Kadınlar Cimnastlig 1. Lig 2. hafta yarışmasında takım halinde Türkiye Şampiyonu olan Samsun Gençlik ve Spor Kulübü sporcularımız ve Antrenörü Bünyamin Arı, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, HAVZA'DA BİR DİZİ İNCELEME VE ZİYARET LERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu Samsun’da 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesi kapsamında ilçe gezilerine devam ediyor.

  Haberi Oku

  100. YIL ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN SPOR ŞENLİĞİ BOWLING TURNUVASINDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  100. Yıl kutlama etkinlikleri kapsamında Spor Şenliği Bowling Turnuvası 23 Ekim 2019 tarihinde oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ETKİLİKLERİ KAPSAMINDA CUMHURİYET KOŞUSU DÜZENLENDİ

  Havza'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Cumhuriyet Koşusu düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER