15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SANCAK KOŞUSU

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında “15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu” gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA HALK KOŞUSU DÜZENLENDİ

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Atletizm Federasyonu Samsun İl Temsilciliği tarafından '15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerini Anma Koşusu' düzenlendi.

  Haberi Oku

  TEKNOFEST 2020'DE YARIŞACAK ATAKUM GENÇLİK MERKEZİ TEKNOLOJİ TAKIMLARINDAN İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU'NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  "Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde" yarışacak olan Atakum Gençlik Merkezi Teknoloji Takımlarımız, il müdürümüz İsmail Kasapoğlu'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

  Haberi Oku

  KABOTAJ BAYRAMINI KULAÇ ATARAK KUTLADILAR

  1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla Atakum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından sosyal mesafe kurallarına uyularak, yüzme yarışı düzenlendi.

  Haberi Oku

  ATAKUM GENÇLİK MERKEZİ GÖNÜLLÜLERİ BİSİKLET TURU ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELEREK EĞLENDİLER

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, gençlik merkezi gönüllüleri ile bir araya gelerek bisiklet sürdü.

  Haberi Oku

  ŞUBE MÜDÜRLERİ HAFTALIK DEĞERLENDİRME VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Şube Müdürleri Planlama ve Değerlendirme Toplantısı, İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nun katılımı ile gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ, KURUMUMUZ BÜNYESİNDE ÇALIŞIP EMEKLİYE AYRILAN PERSONELLER İLE BİR ARAYA GELDİ

  İl müdürlüğümüzde yıllarca çalışıp emekli olan personellerimiz ile il müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu bir araya geldi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, 19 MAYIS STADYUMUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, 19 Mayıs Stadyumunda incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  SAMSUN KULE VE TRAMPLEN ATLAMA YÜZME SPOR KULÜBÜ MİLLİ TAKIM SPORCULARINDAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Samsun Kule ve Tramplen Atlama Yüzme Spor Kulübü Milli Takım sporcuları, Antrenör Caner Keleş ve veliler İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  ATAKUM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 0-18 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN SPORTİF VE EĞİTSEL ETKİNLİK DÜZENLENDİ

  Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 0-18 yaşlardaki çocuklar için, streslerini üzerlerinden atacak sportif etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ YAPIMI DEVAM EDEN TESİSLER VE YAPILACAK YENİ PROJELER İÇİN TERME'DE İLÇE PROTOKOLÜ İLE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu ile birlikte ilçede yapılması planlanan yeni yatırımlar için karşılıklı istişarede bulundu.

  Haberi Oku

  KADEMELİ OLARAK NORMALLEŞME SÜRECİNİN BAŞLAMASIYLA, İL MÜDÜRÜMÜZ KASAPOĞLU BÖLGE İLÇE MÜDÜRLERİNİN KATILDIĞI BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTIL

  Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında kademeli olarak normalleşme sürecinin başlamasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu bölge ilçe müdürleri toplantısını Kavak'ta başlattı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANISINA TENİS GÖSTERİ MAÇI DÜZENLENDİ

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Tenis Federasyonu tarafından Türkiye Genelinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk anısına 1 dakikalık tenis gösteri maçı düzenlendi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI SAMSUN'DA ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları, Muğla’nın Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına resmi çelenk sunum programıyla başladı.

  Haberi Oku

  SAMSUN ONLİNE SATRANÇ TURNUVASINDA KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen 'Samsun Online Satranç Turnuvası' sona erdi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yıl dönümü ile Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir programla kutlamaya başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER