HAYDİ SAMSUN..! 3'TEN 93' E BERABER YÜRÜYELİM

  Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Sağlık için "Beraber Yürüyelim" sloganı ile 3’ten 93’e her yaştan vatandaşımızın katılımıyla yürüyüş düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  SPOR ŞENLİĞİ BAŞLIYOR..! TAKIMINI KUR SENDE KATIL

  19 Mayıs 1919 günü Kurtuluş Meşalesinin yakıldığı ve Milli Mücadele’ye başlangıcının ilk adımının atıldığı yer olan Samsunumuzda 100. Yıl kutlama etkinlikleri kapsamında yer alan 'Spor Şenliği' başlıyor.

  Haberi Oku

  BİLARDO SAMSUN İL SEÇMELERİNDE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Türkiye Bilardo Federasyonun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Bilardo Samsun İl Seçmeleri 17 Eylül 2019 tarihinde oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL ADAY HAKEMLİK KURSU SAMSUN'DA AÇILIYOR

  Türkiye Voleybol Federasyonu'nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Aday Hakemlik Kursu 11-13 Ekim 2019 tarihlerinde Samsun'da açılıyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU BAŞARILI SPORCULARIMIZI ÖDÜLLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, Türkiye'de düzenlenen ulusal ve uluslararası Şampiyonalarda dereceye giren sporcularımızı tebrik ederek, çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

  Haberi Oku

  İLÇE MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ilçe müdürleri değerlendirme toplantısı Kavak Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  'SOKAK'TA SATRANÇ VAR' ETKİNLİĞİ SAMSUN'DA BAŞLADI

  Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 2-8 Eylül tarihlerinde ülke genelinde gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü TSF Samsun İl Temsilciliği öncülüğünde "sokakta satranç var" etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  SAMSUN'DA ÇİM HOKEYİ BRANŞININ ALT YAPI TEMELİ ATILDI

  Ülkemizde ve Avrupa da ender tesislere sahip olan, aynı zamanda Dünya ve Avrupa Şampiyonlarında çeşitli branşlarda alınan başarılar ile adından sıkça söz ettiren güzide şehrimiz Samsun bu yıl Çim Hokeyi branşının alt yapı temellerini atarak, markalaşma yolunda hızla ilerliyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, BAŞARLI SPORCULARI MAKAMINDA KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Kasapoğlu, Canik Belediyespor Basketbol Kulübünden Milli Takım kampına davet edilen Zeynep Acar, Beren Gemici, Şevval Suiçmez, Nisan Temurtekin ve Pınar Durmuş'u aynı zamanda Fransa'da düzenlenen Dünya Para Atletizm Grand Prix de çeşitli başarılar elde eden Enes Şahin, Gökhan Akın ve Antrenörlerini makamında kabul etti.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL KASAPOĞLU, ULUSLARARASI YARIŞMALARDA DERECE YAPAN SPORCULARIMIZI ÖDÜLLENDİRDİ

  Uluslararası yarışmalarda şehrimizi ve ülkemizi gururlandıran Samsunlu sporcularımız ve Antrenörleri, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  KİCK BOKS ŞAMPİYONLARIMIZA SAMSUN HAVALİMANINDA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

  Macaristan'da düzenlenen Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonasından madalyalar ile dönen başarılı sporcularımız Havalimanında çiçekler ile karşılandı.

  Haberi Oku

  ALTIN KIZ ESRA, SAMSUN'DA ÇİÇEKLER İLE KARŞILANDI

  Fransa'da düzenlenen Dünya Para Atletizm Grand Prix 9. ayak müsabakasında uzun atlama branşında 5.17 lik derecesi ile Samsunlu sporcumuz Esra Bayrak altın madalya kazandı.

  Haberi Oku

  SAMSUN'DA DÜZENLENEN TÜRKİYE AVUKAT SPOR OYUNLARI SONA ERDİ

  İlimiz ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Avukat Spor Oyunları sona erdi.

  Haberi Oku

  DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ EMİRHAN KISA'DAN, İL MÜDÜRÜMÜZ KASAPOĞLU'NA ZİYARET

  İspanya'da düzenlenen 2019 Yıldızlar Dünya Okçuluk Şampiyonası'nda bronz madalya kazanarak Dünya 3.sü olan Samsunlu sporcumuz Emirhan Kısa, Samsun'da çiçekler karşılandı.

  Haberi Oku

  SAMSUN'DA 30 BİNİ AŞKIN KİŞİ SPORLA BULUŞTU

  Samsun’da bu yaz, Yaz Spor Okulları kapsamında 30 bin 134 kişi sporla buluştu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER