15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA HALK KOŞUSU

15 Temmuz' da yapılan hain kalkışmanın unutulmaması, unutturulmaması ve gelecek nesillerce mahiyetinin daha iyi benimsenmesi adına Türkiye Atletizm Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün müşterek olarak tertip edeceği “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Halk Koşusu” düzenlenecek.

7 TEMMUZ 2017 / Mehmet Ünal
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Türk milletinin demokrasiyle yaşama özgürlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti'nin içte ve dışta bağımsızlığına, ülkemizin huzur ve refahına göz diken hain çetelerin 15 Temmuz gecesinde yapmaya çalıştığı kalkışmayı, sokaklara dökülen genç yaşlı, kadın erkek, Türk milletinden milyonların bastırdığı bir destandır 15 Temmuz.

Bu destansı gecenin unutulmaması, unutturulmaması ve gelecek nesillerce mahiyetinin daha iyi benimsenmesi adına Türkiye Atletizm Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün müşterek olarak tertip edeceği “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Halk Koşusu” 15 Temmuz 2017 günü saat 18:00'de Atakum Çobanlı iskelesinden start alıp Atakum Gençlik Merkezi önünde son bulacaktır.

Etkinliğe katılımak isteyen vatandaşlarımızın kayıt formunu doldurarak taf.kayit6@hotmail.com adresine 14.07.2017 saat 17.00 a kadar göndermeleri gerekmektedir.

* 18 yaşından küçük katılımcılar için Statü Bilgileri içerisnde yer alan Veli İzin Belgesi' ni doldurmak zorunludur.