İŞİTME ENGELLİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI SONA ERDİ

Türkiye geneli 15 farklı ilden, yaklaşık 250 işitme engelli sporcunun mücadele ettiği Yıldızlar Bay/Bayan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonaları sona erdi.

8 MART 2018
Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonunun 2018 yılı faaliyet takviminde yer alan 03-07 Mart 2018 tarihleri arasında Türkiye geneli 15 farklı ilden, yaklaşık 250 işitme engelli sporcunun mücadele ettiği Yıldızlar Bay/Bayan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonaları Atletizm, Masatenisi, Basketbol, Voleybol ve Futbol olmak üzere 5 branşta gerçekleştirildi.

Şampiyonada müsabakalar Canik Atatürk Spor Salonu, Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu, İlkadım Atletizm Stadı ve Canik Suni Çim Saha spor tesislerinde yapıldı.

Müsabakaların ardından yapılan ödül törenleriyle son bulan Şampiyonalarda sporculara madalya ve kupalarını il müdürümüz Ahmet Güral Karayılmaz, Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz, Tekkeköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ziya Aydın, Okul Sporları Şube Müdürü Ebru Coşkun Bayraktar, Depo ve Ayniyat Şube Müdürü İsmail Tekin ve Türkiye Okulsporları Federasyonu İl Temsilcisi İbrahim Irmak takdim etti. 

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak katılan tüm sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.