10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

10 Kasım Atatürk Haftası Satranç Turnuvası 11-12 Kasım tarihlerinde İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

11 KASIM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
10 Kasım Atatürk Haftası Satranç Turnuvası 11-12 Kasım tarihlerinde İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleştirildi.3 Kategoride toplam 192 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren Sporcuların madalyalarını Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral KARAYILMAZ ile İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat TURAN verdi.

Ödül töreninde konuşan Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral KARAYILMAZ ‘‘ Samsuna geleli 1,5 ay gibi bir süre oldu, zaman zaman Satranç müsabakalarını takip ediyorum. Spor Şehri olan Samsunun Satranç şehri olma yolunda ciddi adımlarını görüyorum ve ben de kendime dert ediniyorum, en kısa zamanda satranca daha uygun bir salonun hazır hale getirileceğinin sözünü veriyorum, yoğun katılımlarınızdan dolayı öncelikle katılan sporculara ,sporcuların ailelerine, Satranç il Temsilciliğine ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim ’’ dedi.