1.KADEME DART VE BOCCE ANTRENÖR KURSU
05.09.2018
Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden Dart/Bocce Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

1.Kademe Dart Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 28 Eylül 2018 mesai bitimine kadar ve 1.Kademe Bocce Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların ise 12 Ekim 2018 mesai bitimine kadar  e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası'na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup, belirtilen tarihlere kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır. 

Dart Antrenörlük kursuna katılacakların 01 Ekim 2018 Pazartesi günü Saat:17.00'da Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü içerisindeki Toplantı Salonunda ve Bocce Antrenörlük kursuna katılacakların ise 15 Ekim 2018 Pazartesi günü Saat:17.00'da Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü içerisindeki Toplantı Salonunda  hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım formunu eksiksiz doldurarak, Banka Dekontları ile birlikte Görevli Eğitmene teslim etmeleri gerekmektedir.

İrtibat: Ramazan ÇOBAN - 0546 469 48 28